سوالات متداول

نکته طلایی با هدف برگزاری دوره های مجازی آموزش کنکور ارشد و دکتری تخصصی و همچنین دوره های مهارت فنی رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

بهره بردن از اساتید مجرب که در بازار کار نیز افرادی موثر و موفق هستند از ویژگی های اصلی این جامعه آموزشی حرفه ای است. برای دیدن فهرست دوره های مجازی نکته طلایی و اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید

نکته طلایی این شرایط را برای شما فراهم می کند تا در هر مکانی که حضور دارید تنها با دسترسی به اینترنت مناسب از با کیفیت ترین و به صرفه ترین دوره های آموزشی کنکور و مهارت که توسط اساتید مجرب و کاربلد و با دانش روز دنیا ارایه می شود بهره مند شوید. این امر نقطه عطف در صرفه جویی از نظر وقت و هزینه در کنار نتیجه با کیفیت است.

به این سوال نمی توان به طور قطعی پاسخ داد زیرا عامل های متفاوتی در کنار یکدیگر می تواند در نتیجه نهایی موثر باشند. البته این عامل ها می توانند برای برخی از دانش پژوهان به طور صد درصد رعایت نشوند و همچنان نتیجه مطلوبی بگیرند زیرا این عزیزان دارای پایه نسبتاً قوی تحصیلی هستند و بر اساس یک روال صحیح قبلاً مطالعه کرده اند. در مجموع عامل هایی اعم از برنامه ریزی اصولی ، تلاش بی وقفه ، امیدواری و روحیه مناسب در کنار پوشش کامل سرفصل ها از طریق مطالعه کتب مرجع یا دوره های مجازی معتبر می تواند نتیجه درخشانی را برای یک دانش پژوه رقم بزند. از اینرو نشست های برنامه ریزی و مشاوره تخصصی و همچنین دوره های کم هزینه و با کیفیت نکته طلایی می تواند یک همراه بی نظیر برای دانش پژوه محترم باشد.

تنها نیاز است در سایت نکته طلایی، گزینه‌ حساب کاربری را انتخاب و فرایند ثبت‌نام را در کمترین زمان تکمیل نمایید. در صفحه باز شده پس از ثبت نام‌کاربری، ایمیل و رمز عبور ، حساب کاربری برای شما در کوتاه ترین زمان ایجاد می‌شود. این حساب کاربری برای کلیه ثبت نام ها در دوره های آموزشی  و مهارتی و همچنین کلیه همایش ها و سمینارها و رویدادهای دیگر قابل استفاده است.

پس از تکمیل ثبت‌نام و تهیه دوره های مورد نظرتان، با ورود به داشبورد امکان ورود به دوره های مورد نظر را دارید. همچنین از طریق نام کاربری و رمز عبور و توکن نرم افزاری در اختیارتان می توانید فیلم جلسات برگزار شده هر دوره را به صورت آفلاین از طریق Spot Player تنها بر روی یک سیستم و یک سیستم عامل مشاهده بفرمایید.

برای پرداخت هزینه به سادگی پس از تکمیل فرم ثبت‌نام ، جهت اضافه شدن دوره به داشبوردتان ، هزینه را به‌صورت آنلاین و با انتقال به درگاه بانکی معتبر پرداخت کنید.

مدت اعتبار هر دوره در بخش توضیحات هر دوره مشخص شده است که می توانید مطالعه فرمایید.

در جامعه آموزشی نکته طلایی یکی از تخصصی ترین روال های برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی با صرف وقت مناسب در کل هفته برای دانش پژوه و همچنین عضویت در Community های VIP اجرا می شود. جامعه ای که برنامه آن رسیدن به اهداف کوتاه مدت تعریف شده و در نهایت موفقیت نهایی است. برنامه ریزی تحصیلی امری تخصصی و شخص محور است. بنابراین بر اساس بسیاری از پارامترهای روحی ، جسمی و همچنین پیشینه تحصیلی ، شرایط خانوادگی و … این مهم صورت می گیرد.

هرگونه تاخیر یا عدم تشکیلهر یک از رویدادها و دوره ها به اطلاع دانشجویان عزیز خواهد رسید. همچنین در صورت تغییر نظر و درخواست لغو ثبت نام در یک دوره  قبل از شروع دوره با کسر 10%  تا حداکثر 72 ساعت پس از درخواست لغو و در صورت برگزاری جلسه اول با کسر 35% تا حداکثر 72 ساعت پس از درخواست لغو، وجه به درخواست کننده محترم استرداد داده می شود. شایان ذکر است در صورت تشکیل جلسه دوم امکان استرداد وجه و لغو ثبت نام میسر نیست.

faq icon
در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید با ما در تماس باشید