شما به عنوان فردی که مراحل اولیه تحصیلات عالیه خود را در مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر به پایان رسانده اید، قطعا هدف اصلی خود را بر روی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر متمرکز کرده اید، شما با قبولی در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی معتبر در بهترین بستر می توانید دانش خود را افزایش دهید و به یکی از افراد موفق رشته کامپیوتر تبدیل شوید. شما برای دسترسی به چنین موفقیتی حتی در کوتاه ترین زمان ممکن نیازمند پرداخت هزینه های مازاد و تخصیص وقت بسیار زیادی نیستید.

جزوه های کنکور کارشناسی ارشد و کتاب های رایگان در این حوزه را به راحتی می توانید از طریق مجموعه حرفه ای نکته طلایی به دست بیاورید، این مرکز جامع آموزشی کشوری تجربه ای متفاوت از یک دوره حساس جهت موفقیت بیشتر را در زندگی شما رقم خواهد زد. این مجموعه طلایی ترین هدف تحصیلی شما را به واقعیت تبدیل می کند، مجموعه نکته طلایی جزوه ها و کتاب هایی را که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد، که در سایر مراکز هزینه های هنگفتی را برای خرید این مطالب باید پرداخت کنید، مرکز آموزشی نکته طلایی بدون هیچ گونه چشم داشتی این مطالب را در بین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر نشر می دهد، سیر تکاملی موفقیت را به کمک این کتاب های رایگان به راحتی می توانید تجربه کنید.

آخرین لیست جدید کتاب های رایگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر:

یکی از خواسته های اصلی اغلب داوطلبان کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دسترسی به برخی از منابع اصلی به صورت رایگان می باشد، تحت چنین شرایطی افرادی که شرایط خرید جزوات و کتاب های اصلی را ندارند، به طور رایگان می توانند از این داده های درسی بهره مند شوند. در گام اول جهت دریافت نتایج بهتر و بیشتر شما باید تمامی مطالب مربوط به این کتاب ها را یاد بگیرید، اغلب تست های کنکور کارشناسی ارشد از چنین کتاب هایی گردآوری شده است، یادگیری مطالب پایه می تواند موفقیت شما را به راحتی حاصل کند.

  • کتاب هوش مصنوعی رهیافتی نوین
  • کتاب مفاهیم سیستم های پایگاه داده ای
  • کتاب مبانی سیستم های پایگاه داده ای
  • کتاب سیستم های مدیریت پایگاه داده
  • کتاب سیستم های عامل مدرن
  • کتاب مفاهیم سیستم عامل
  • کتاب سیستم عامل اصول داخلی و طراحی
  • کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال

برای دیدن و دانلود مجموعه کتاب کلیک کنید

 

برای یادگیری بهتر مطالب این کتاب ها حتما تست زنی را نیز فراموش نکنید، در سایه این روش شما می توانید به یکی از ستارگان کنکور کارشناسی ارشد با رتبه عالی تبدیل شوید.

کتاب هوش مصنوعی رهیافتی نوین:

ویراست سوم این کتاب را به راحتی می توانید به صورت رایگان از طریق کتابخانه مجموعه آموزشی نکته طلایی دانلود کنید، این کتاب تمامی مطالب مربوط به هوش مصنوعی را به صورت دقیق و طبقه بندی شده به شما آموزش می دهد، برای دانلود این کتاب فقط کافی است روی کلمه کتاب کلیک کنید.

کتاب مفاهیم سیستم های پایگاه داده ای:

بر اساس بررسی های اخیر کارشناسی کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر ثابت شد، که حدود ۲۴ تست از این کتاب طرح شده اند، این کتاب درصد قبولی شما را در دانشگاه های معتبر افزایش می دهد، این کتاب به صورت رایگان و فقط یک کلیک ساده قابل دسترسی می باشد.

کتاب های رایگان کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 2

کتاب مبانی سیستم های پایگاه داده ای:

این نسخه جدید در واقع به صورت تکمیلی مبانی مربوط به سیستم های پایگاه داده ای را مورد بررسی قرار می دهد، شما برای موفق شدن در کنکور کارشناسی ارشد باید این کتاب را دانلود کرده و مطالعه کنید.

کتاب طراحی، پیاده سازی و مدیریت سیستم های پایگاه داده:

ویراست دوم این کتاب به راحتی از طریق این لینک قابل دانلود می باشد، این کتاب آموزشی سرفصل های جدید آموزشی و کاربردی رشته مهندسی کامپیوتر را مورد بررسی قرار می دهد.

کتاب سیستم های مدیریت پایگاه داده:

شما برای مطالعه این کتاب مستلزم پرداخت هزینه ای نیستید و به راحتی می توانید این کتاب را با یک کلیک ساده دانلود کرده و به هدف موفقیتی خود بیشتر از هر زمانی نزدیک شوید.

کتاب سیستم های عامل مدرن:

ویراست چهارم این کتاب را بسیاری از وب سایت های آموزشی با مبلغ بسیار بالایی به فروش می رسانند، در حالی که این کتاب بدون دریافت ریالی پول از طریق این لینک قابل تهیه می باشد.

کتاب مفاهیم سیستم عامل:

این کتاب به عنوان مرجع اصلی تست های کنکور کارشناسی ارشد به شمار می آید، شما برای تهیه این کتاب به صورت رایگان باید روی کلمه کتاب کلیک کنید.

کتاب سیستم عامل اصول داخلی و طراحی:

این کتاب برای بار هشتم به چاپ رسیده است و اطلاعات جدیدتری در آن درج شده، شما برای تهیه این کتاب می توانید از طریق لینک جهت دانلود اقدام کنید.

کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال:

این کتاب بر اساس مبانی کنکور کارشناسی ارشد چاپ شده است و به عنوان یک منبع اصلی به شمار می آید، برای دانلود این کتاب بدون کوچک ترین اتلاف وقتی کافی است، روی گزینه پایین کلیک کنید.

برای دیدن و دانلود مجموعه کتاب کلیک کنید

کتاب های رایگان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر مختص چه کسانی است؟

این کتاب ها در واقع حاوی اطلاعات و مفاهیم آموزشی ارزشمندی و ارزنده ای هستند، که در کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر می تواند به شما کمک بسیار شایانی کند، این کتاب ها حاصل سال ها زحمت و تلاش بی وقفه افراد فعال در این زمینه می باشند، این کتاب ها تمامی اطلاعات و داده های درستی لازم را جهت یک شروع پر قدرت و همچنین کسب رتبه های عالی در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند.

کتاب های رایگان کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 3

این کتاب برای کسانی که به دنبال قبولی در دانشگاه های تاپ کشوری هستند، بهترین گزینه به شمار می آید، به کمک این منابع علمی شما کنکور کارشناسی ارشد با موفقیت بیشتری می توانید پشت سر بگذارید و همچنین در هزینه های مربوط به خرید کتاب صرفه جویی می کنید. اگر می خواهید کنکور کارشناسی ارشد را مثل آب خوردن پشت سر بگذارید، این منابع درسی را حتما مطالعه کنید.

چرا کتاب ها و جزوه های رایگان نکته طلایی را باید مطالعه کنیم؟

این کتاب ها و جزوه های رایگان حاصل دسترنج تیم قوی و تخصص نکته طلایی هستند، که در شرایط بد اقتصادی امروزی به دنبال موفقیت استعدادهای درخشان در رشته مهندسی کامپیوتر هستند. شما برای این که بهتر تست های کنکور کارشناسی ارشد را بزنید، حتما باید منابع علمی خود را گسترش دهید و برای افزایش منابع علمی معتبر خود مطالعه این کتاب ها و جزوه های رایگان را فراموش نکنید، جامعه آموزشی کشوری در سایه تیم نکته طلایی موفقیت را به سبک و سیاق متفاوتی تجربه می کند.

برای دیدن و دانلود مجموعه کتاب کلیک کنید

این منابع آموزشی کاملا مورد تایید اساتید حرفه ای کنکور کارشناسی ارشد هستند و برای موفقیت حتما باید آن ها را مطالعه کنید.

کتاب های رایگان کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 1

آشنایی کامل امکانات رایگان مجموعه نکته طلایی:

این مجموعه در قالب یک کتابخانه بخشی از اطلاعات آموزشی مورد نیاز شما داوطلبان گرامی را در قسمت کتابخانه وب سایت خود قرار داده است و شما به واسطه دسترسی به این قسمت می توانید سیر تا پیاز کنکور کارشناسی ارشد را با مفاهیم آسان تر مطالعه کنید، این مجموعه آموزشی بدون هیچ چشم داشتی تمامی منابع علمی که ویراست جدید و آخرین نسخه ارائه شده هستند، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان یک مرکز علمی فعال و آگاه در سایر نسخه های تکمیلی آموزشی که با کمترین قیمت قابل دریافت می باشند، به صورت نردبانی نکات آموزشی ذکر شده اند، با تهیه سایر جزوات شما موفق بودن را در این کنکور به خود هدیه خواهید داد.

کمتر از ۶ ماه به صورت تضمینی مدت زمان لازم برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد
کتاب ها و جزوات رایگان مجموعه نکته طلایی بهترین منابع برای آزمون کارشناسی ارشد
تست زنی سریع، آسان و کسب موفقیت بیشتر اصلی ترین ویژگی منابع علمی رایگان مجموعه نکته طلایی

نتیجه گیری:

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر شما مستلزم پرداخت هزینه های مازاد و هنگفت نیستید، بسته های آموزشی رایگان مجموعه نکته طلایی شرایط موفقیت بدون بودجه مالی را برای شما فراهم کرده است. این کتاب ها و جزوات کاملا رایگان و ۱۰۰ درصدی اصلی و اورجینال می باشند.

برای دریافت کتاب های بیشتر و یا درخواست کتاب به ما در تلگرام پیام دهید.

همچنین هر گونه سوالی در مورد کلاس‌های آنلاین کنکور کامپیوتر و یا تهیه فیلم‌ها و یا رزرو مشاوره تک جلسه‌ای تلفنی با استاد امین شکری دارید می‌توانید به طرق زیر از تیم پشتیبانی بپرسید:

کانال تلگرام نکته طلایی: @noktetalaee

5 از 5